• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Tiyatro Gazetesi’nin 150. Kasım sayısından tüm tiyatro severlere merhaba!

Tiyatro Gazetesi’nin 150. Kasım sayısından tüm tiyatro severlere merhaba!

Bu sayının manşeti; ‘2. Uluslararası Tarsus Kukla Festivali 1 Kasım da Başlıyor.’

Tarsus Belediyesi’nin, kenti kültür sanatla buluşturmak amacıyla hayata geçirdiği etkinlikler devam ediyor. Kukla Festivali de bu etkinliklerden biri olarak bu ay ilk sayfa da manşet haberimiz. Haberin tüm ayrıntıları 2.sayfada sizlerle.

01-08 Kasım arasında gerçekleşecek olan 10. Uluslararası Mardin Çocuk ve Gençlik Tiyatro Festivali afişi de ilk sayfada karşımıza çıkan afişlerden.

Ayrıca 31 Ekim – 4 Kasım arasında gerçekleşecek olan Muğla Tiyatro Festivali Afişi de yine ilk sayfada. Haberin ayrıntıları 6.sayfadan okunabilir.

Nurhan Uslu, 2.sayfada ‘Başyazı’ köşesinde ‘Cumhuriyetimizin 100. Yılında Yeni Oyunlar Yeni Umutlarla Sezona Merhaba’ derken, Tamer Levent ise 3.sayfada ‘Tiyatro ve Biz’ köşesinde ‘Cumhuriyetin 100.yılı’ diyor.

Yalçın Baykul Komedyenler Kahvesi köşesinde ‘Özgürlük ve Bağımsızlık Karakterimdir!’ yazısıyla sayfa 4’te, Nazif Uslu ‘Cumhuriyetimizin 100. Yılında Her Derde Deva Adalet’ yazısıyla sayfa 5’de, Serkan Fırtına ‘Hangi Batı’ yazısıyla sayfa 6’da, Büşra Elmaskaya ‘Efeler Altan Erkekli Film Festivali’ yazısıyla sayfa 6’da, Yaşam Kaya ‘Cafe Müller(2023): Sahneleri ve Sinemayı Sarsan Bir Başyapıt!’ yazısıyla sayfa 7’de, Yetkin Yüksel ‘Şehir Tiyatroları Adana da Buluşmaya Devam Ediyor’ ve ‘Deniz Yeşil Mavi: Bebek Tiyatrosu İçin 5 yıl çalıştım’ yazılarıyla sayfa 7’de, Hatice Görgeç ‘Bir Öğreti ve Oyun Üzerine Gong…’ yazısıyla sayfa 8’de, Gülperi Karademir ‘Cumhuriyetimizin 100.Yılına Saygıyla: Bu memleket bizim diyen İBB Şehir Tiyatroları Birimlerine Cumhuriyetin 100. Yılında Yakın Markaj’ söyleşisiyle 10 ve 11. sayfalarda sizlerle.

İsmail Dikilitaş ‘Dün Kimdin? Bugün Kimsin? 9. ART-ORDO 2023 Uluslararası Tiyatro Festivali Deneyimi Üzerine Notlar’ yazısıyla 12 ve 13. sayfalarda, Ceren Olpak ‘Mitos Boyut Yayınlarından İki Yeni Tragedya Kitabı’ yazısıyla 18.sayfada, Kurtuluş Çelebi ‘7. Tiyatro Kampı’ yazısıyla sayfa 19’da, Serpil Kaya ‘-Misafir- olmanın Buruk Acısı – Antalya Devlet Tiyatrosunun Yeni Sezon Oyunu -Misafir-’ yazısıyla sayfa 20’de, Yetkin Yüksel ‘Cem Sel: Tiyatro cesur olmalı Yönetmen ve oyuncuların gelişimine açık olmalıdır’ yazısıyla sayfa 21’de, Zeynep Kaymas ‘Hayat Yine Sahnede!’ yazısıyla sayfa 23’de siz okurlarını bekliyor.

Bu ay da her zaman olduğu gibi sadece yazarlarımız değil, bir çok kurumun etkinlik ve programları da gazetenizde.

www.tiyatrogazetesi.net

Abone olun, haberiniz olsun!

Gazetenize Kırmızı kedi ve Mephisto Kitabevlerinden ayrıca Tiyatro Gazetesi temsilciliklerinden ulaşabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2023-01-22 08:52:47
Antika Alanlar
Antika Alanlar
Antika Alanlar
ikinci el saat
chicken slaughterhouse
poultry slaughterhouse
turkey slaughterhouse
poultry equipment
köpek kıyafetleri
antika alanlar
rfid depo
barf mama