• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Tiyatro Gazetesi Ocak Ayı 106. Sayısı

Tiyatro Gazetesi Ocak Ayı 106. Sayısı

TİYATRO GAZETESİ ARALIK 106. SAYISI ÇIKTI.

Yepyeni bir yıla merhaba,
Umutlanmak da, umut vermek de bizim işimiz. İyi bir yıl olmasını, güzellikler getirmesini diliyoruz 2020’den. Okurlarımız için olduğu gibi, kendimiz için de.
106. Ocak sayımızda Tiyatro Gazetesi’nin sürpriz bir haberiyle karşınızdayız.
“Tiyatro Gazetesi, 6. Anadolu Tiyatro Ödülleri törenle 3 şubat 2020 Pazartesi saat 19.00’da Su Gösteri Sanatları Sahnesi’nde gerçekleşecek.” Manşette yer alan haberin hemen altında ise “Tiyatro iyidir, iyileştirir. Devlet Tiyatroları 70. yılını kutladı” başlıklı haber var. “5. Berlin Tiyatro Festivali, Berlin’de yeniden Tiyatro Festivali başvuruları başladı” haberiyse, Tiyatro gruplarını ilgilendiren bir haber olarak yine ilk sayfada.
Nurhan Uslu başyazı olarak, ”2020 bize yenilikler getirsin” dileğinde bulunurken, manşet haber; ödül töreni ayrıntıları da hemen altında yer alıyor.
Devlet Tiyatroları 7. Ankara Buluşması Klasikler Haftası 14-18 Ocak’ta gerçekleşiyor, afişi ile, ne var ne yok yine gazetenizde.
Arzu Taşkın, “Kim deli? Kim akıllı? Buzlar çözülmeden”, A. Kadir Bozkurt, “Antalya’nın Belediye Tiyatroları” derken, Tamer Levent “Tiyatro ve biz” köşesinden; “21.yy’ın 20’si” dedi.
Serkan Fırtına, “Efeler’de Sanata Evet”, Müfit Semih Baylan;” Trabzon Şehir Tiyatrosu’ndan Büyü Dükkanı”, Büşra Köseoğlu; “Hoş gel 2020″, Halit Karaata,”Bir kenarda bulunsun, lazım olur”, Avni Rakop, “Her yerde Tiyatro”, Ceren Olpak, “Gereği kanıtlanan tiyatro”, Seda Tansüker, “Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı’ndan iki özel oyun birden”, Yaşam Kaya,”Hezarfen Ahmed Çelebi Efsanesi Sahnede Boy Gösterirse” derken, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları’nın ayrıntılı oyun tanıtım programı da gazetenizde.
Yaşar Akalın, ”Yeniden Ay Carmela”, Şenay Tanrıvermiş, ”Hülya Karakaş’ın Çın Sabahta Başarısı”, Hasan Tanay, ”Hikâyesini Arayan Tiyatro”, Rahime Özbey; ”Özer Tunca – Kocaeli Şehir Tiyatrosu Otobüs Durağında Üç Bencil” derken, Zoe Pasket’in yazıp Sefer Dülger’in çevirdiği ”Tiyatroya gitmek ömrü uzatıyor” haberi de yine gazetenizde.  Burak Süme,”Neriman Uğur: Tarihte iz bırakan kadınları oynamak isterim”, Çiğdem T. Özçelik; ”Nazım’ın evinde Güzel Ordu Derneği Ödül Gecesi”, Yalçın Baykul;”Unutamadıklarım”, Şebnem Atılgan;”Her yönüyle tiyatrocu yetiştirmek üzerine yoğunlaşıyoruz’, Dr. Birgül Yeşiloğlu Güler, ”Görünen Her Zaman Doğru Değildir; Süheyla Elbaş Zeybek rejisiyle ‘Akşam Yemeği” derken Nurhan Uslu bir kez daha karşımıza çıkıyor, ”Tiyatro Ofisi, Bu ofiste Tiyatro Var! Düş Var!” diyerek.
Girne Belediyesi Tiyatro Günleri programı da yine Tiyatro Gazetesi’nde bu ay.
Tiyatro Gazetesinde yer alan bu yazılar dışında bir çok kurumun etkinlikleri ve tiyatro dünyasından haberler her ay olduğu gibi bu ay da sizlerle. Gazetesiz kalmayın, ay boyunca okuyun.
Tiyatro gazetesi aboneliği için
Gazetenize tüm Kitapsan Mephisto kitabevlerinden ve Tiyatro Gazetesi
temsilciliklerinden ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2023-01-22 08:52:47
Antika Alanlar
Antika Alanlar
Antika Alanlar
ikinci el saat
chicken slaughterhouse
poultry slaughterhouse
turkey slaughterhouse
poultry equipment
köpek kıyafetleri
antika alanlar
rfid depo
barf mama