• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Devlet Tiyatroları Genel Müdürü Tamer Karadağlı’dan

Devlet Tiyatroları Genel Müdürü Tamer Karadağlı’dan

KAYSERİ DEVLET TİYATROSUNA ZİYARET

Devlet Tiyatroları Genel Müdürü Tamer Karadağlı; Başrejisör Sükûn Işıtan, Genel Müdür Yardımcıları Süleyman Şahin ve İbrahim Aktürk, Sanat Teknik Müdürü Hakan Dündar ile beraber, Kayseri Devlet Tiyatrosunu, yerleşik bölge olarak açılması öncesi ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Karadağlı, “Tiyatronun ihtiyaçlarına bakalım, bölge müdürümüzü ve sanatçılarımızı görelim, ihtiyaçlarını öğrenelim istedik. Eksiklerimiz var, onları da hızlı bir şekilde tamamlamaya gayret ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Sonrasında Kayseri Valisi Gökmen Çiçek’i makamında ziyaret eden Genel Müdür Karadağlı, yerleşik bölge düzenine geçen Kayseri Devlet Tiyatrosu ile ilgili fikir alışverişinde bulundu.

Kayseri Valiliği ziyareti sonrası Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ı makamında ziyaret eden Tamer Karadağlı, kendisine Kayseri Devlet Tiyatrosunun açılmasına verdiği katkıdan dolayı teşekkür etti ve kültür ve sanat alanında kentte gerçekleştirilen ve planlanan projeler hakkında bilgi aldı.

Karadağlı, “Artık Kayseri’nin yerleşik bir Devlet Tiyatrosu var; 14. bölgemiz olarak ekim ayında Kayseri Devlet Tiyatrosunu açıyoruz. Hedefimiz en kısa zamanda kentte ikinci bir sahneyi de hizmete açarak halkımızı daha çok ve çeşitli oyunlarımızla buluşturabilmek.” şeklinde açıklamada bulundu.

Ziyaret sonunda açıklamalarda bulunan Başkan Büyükkılıç ise “Üzerimize ne düşüyorsa Kayseri Büyükşehir Belediyesi, diğer ilçe belediyelerimiz ve Valimizle birlikte bunu yapacağımızdan endişeleri olmasın. Biz yanlarındayız.” şeklinde konuştu.

Tamer Karadağlı, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın ile Kayseri için düşünülen ikinci bir sahne hakkında da görüşme gerçekleştirdi ve bu konuda en kısa zamanda çalışmaya başlayacaklarını ifade etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Antika Alanlar
Antika Alanlar
Antika Alanlar
ikinci el saat
chicken slaughterhouse
poultry slaughterhouse
turkey slaughterhouse
poultry equipment
köpek kıyafetleri
antika alanlar
rfid depo
barf mama