• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Tiyatro Gazetesi Şubat 2023 141. Sayımızdan Merhabalar,

Tiyatro Gazetesi Şubat 2023 141. Sayımızdan Merhabalar,

Bu ay yine dopdolu haberlerle karşınızdayız. Manşetimiz; ‘Tiyatro Gazetesi Uluslararası 8. Anadolu Tiyatro Ödülleri 27 Şubat Pazartesi Saat:20:00 de Mask-Kara Tiyatrosu, Tamer Levent Sahnesinde sahiplerine takdim edilecek. Yurtiçi ve yurtdışından onlarca Tiyatro Emekçisi İstanbul da ağırlanacak. ‘

Mask-Kara Tiyatrosu Tamer Levent Sahnesi Şubat ayı programı da ilk sayfada bizi karşılayan haberlerden. Oyun afişleriyle birlikte inceleyebilirsiniz.

Nurhan Uslu Başyazı köşesinde bu ay ‘Mask-Kara Tiyatrosu-Tamer Levent Sahnesinin açılışını gerçekleştirdi’ yazısıyla yer buldu. Sayfa 2’de.

Tamer Levent Tiyatro ve Biz köşesinde ‘Tamer Levent Sahnesi’ yazısıyla seslendi okura; sayfa 3’te.

Yalçın Baykul Komedyenler Kahvesi köşesinde ‘‘Marks İstanbul’da nın Çağrıştırdıkları’’ yazısıyla sayfa 4’te yer alırken, Serkan Fırtına ‘‘Tiyatro’nun Yılmaz Onay’ı’’ yazısıyla sayfa 5’te yer aldı. Ayrıca 5.sayfada Büşra Elmaskaya’nın yazıları da var; ‘‘Hayallerini Sahneye Taşı’’ ve ‘‘Efelerli Çocuklara Karne Hediyesi;Tiyatro”

Gülperi Karademir ‘Tiyatro’da bi İz Zamanı’ ile sayfa 6’da, Yaşam Kaya ‘D-21 Deniz’e Mektup (2022): Deniz’lerin Tükenmediği Toplumu Yaratmak!’ ile sayfa 7’de yer aldı. Ayrıca 7. sayfada Serpil Kaya ise ‘Bir Kahkaha Tufanı: Takıntılar’ ile seslendi okurlarına.

Kımız Bozkır ‘Tiyatro -Şirket-Bilet Fiyatları ve de Seyirci’ ile, Betül Aşık ise ‘Sahnelerde geçen bir ömür… Alkışlarla; Fazıl Say!’ yazısıyla sayfa 8’de, Seda Tansüker ‘Bursa Devlet Tiyatrosu: Sonum Başlangıçtır’ ile sayfa 9 ’da yer alırken, Ümit Çetin ‘Sophokles’in Antigone’si ve İstanbul Sözleşmesi’ yazısıyla sayfa 10’da siz okurlarıyla.

Tuğba İlmaz ‘Gündemi Yakalayan Oyun’ ile sayfa 14’de yer alırken, Büşra Köseoğlu ‘ Pagasos Sanat 1 Yaşında’ ile sayfa 15’te yer alıyor. Öte yandan aynı sayfada Neriman Uysal’da ‘Dördüncü Ay’ adlı yazısıyla 15.sayfa da okurlarıyla.

Oğuz Gemalmaz ‘Yadigar Yurdum, Uzakta Kalan Aşkım’ ile 19.sayfada yer alırken, Atabey Barış ‘Puşkin’in Erzurum Yolculuğuna bir Türk Bakışı’ yazısıyla 20 ve 21. Sayfalarda siz okurlarıyla.

Bu ay yazarlarımızın yazılarından çok, çeşitli kurumlardan haberler, oyunlara dair bilgiler, program etkinlikleri haberlerinin gazetenizde olduğunu belirtelim.

Her zaman olduğu gibi; ‘Abone olun haberiniz olsun!’ diyoruz. Ve Tiyatro Gazetesine Kırmızı Kedi ile Mephisto Kitabevleri’nin yanısıra Tiyatro Temsilcilikleri’nden de ulaşabilirisiniz.

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2023-01-22 08:52:47
Antika Alanlar
Antika Alanlar
Antika Alanlar
ikinci el saat
chicken slaughterhouse
poultry slaughterhouse
turkey slaughterhouse
poultry equipment
köpek kıyafetleri
antika alanlar
rfid depo
barf mama