• DOLAR
  6,0553
  %0,23
 • EURO
  6,5624
  %0,12
 • ALTIN
  308,14
  %0,63
 • BIST
  7,9030
  %0,17
“Pembe Panduflu Aşk” Adana Devlet Tiyatrosu Sahnesi’nde!

“Pembe Panduflu Aşk” Adana Devlet Tiyatrosu Sahnesi’nde!

Birgül Yeşiloğlu Güler’in yazdığı Ezgi Yentürk’ün yönettiği Pembe Panduflu Aşk, Adana Devlet Tiyatrosu repertuarında yerini aldı. İki perde olarak sahnelenen oyunda, Burçin Börü, Hülya Yıldız, Sema Öner Kelav, Gökhan Doğan, Ozan Sargın ve Serdar Şeker rol alıyor. Dekor tasarımı Gözde Yavuz, kostüm tasarımı Selin Ölçen, ışık tasarımı Zeynel Işık tarafından hazırlanan oyunda, müzikler Fırat Akarcalı’ya ait. Yönetmen yardımcılığını Hakan Akyüz’ün yaptığı “Pembe Panduflu Aşk”, aşk sayesinde en olmadık değişimlerin yaşamlarımızda nasıl mümkün olabileceğini kahkaha dolu bir kurgu ile seyircilerine aktarıyor.
Bir gün evinize gelip içeride hiç tanımadığınız birini bulduğunuzda, üstelik bu kişin evinizin bütün düzenini değiştirdiğini gördüğünüzde bu yabancıya ne yapardınız? Onu yaka paça dışarı mı atardınız, yoksa tüm farklılığına rağmen onu kabul eder miydiniz?

Adana Devlet Tiyatrosu’nda bu sezon
Adana Devlet Tiyatrosu’nda bu sezon; “Peter Turrini’nin yazdığı “,Tolga Çiftçi’nin yönettiği “Nihayet Bitti”; Uğur Saatçi’nin yazdığı, Barış Erdenk’in yönettiği “Bu da Geçer Yahu”; Coşkun Irmak’ın yazıp yönettiği “Miletos Güzeli”; Aristide Christian Charpentier’in yazdığı, Ebru Kara’nın yönettiği çocuk oyunu “Sihirli Keman”; Behiç Ak’ın yazdığı, N. Fırat Demirağ’ın yönettiği “Ayrılık”; John Steinbeck’in yazdığı, Jason Hale’nin yönettiği “Fareler ve İnsanlar”; Cengiz Toraman’ın yazdığı, Halil Akarsu’nun yönettiği “Rüstemoğlu Cemal’in Tuhaf Hikayesi” ve Birgül Yeşiloğlu Güler’in yazdığı Ezgi Yentürk’ün yönettiği “Pembe Panduflu Aşk”ı izleyebilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Antikacı
Kuran Alanlar
Antika Eşya Alanlar
Antika Silah
Tablo Alan Yerler
Saat Alanlar
Saat Alan Yerler
Gümüş Alan Yerler
Kitap Alan Yerler
Antika
Antika Eşya Alanlar
Antika Tablo Alanlar
Tablo Alanlar
El Yazma Kuran Alanlar
El Yazma Kuran
Kuran Alanlar
El Yazma Kitap
El Yazma Kitap Alan Yerler
El Yazma Kitap Alanlar
Ferman Alanlar
Antika Ferman Alanlar
Antika Ferman
Saat Alanlar
Saat Alan Yerler
Marka Saat Alanlar
Kılıç Alanlar
Kılıç Alan Yerler
Antia Kılıç Alanlar
Antika Alanlar
Antika Eşya Alanlar
Antika Alanlar
Antika Eşya Alanlar
Kılıç Alanlar