• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Karşıyaka Belediye Tiyatrosu Muhteşem Bir Oyun ile Sahnede

Karşıyaka Belediye Tiyatrosu Muhteşem Bir Oyun ile Sahnede

Karşıyaka Belediye Tiyatrosu Gönüllü Oyuncuları Muhteşem Bir Oyun ile Sahneye Döndü.

27 Nisan tarihinde Hikmet Şimşek Sanat Merkezi’nde seyircileri ile buluşan ekip, uzun bir aradan sonra Vahşi Komedi adlı oyun ile prömiyer yaptı.

Yelda KARATAŞ’IN yazdığı, yönetmenliğini Zekeriya HOCALAR’ın, yönetmen yardımcılığını ise Gamze VARDAR’ın yaptığı oyuna ilgi büyüktü.

Oyuncular Sahneye, Seyirciler Salona Sığmadı.

1996 yılından beri Zekeriya HOCALAR yönetmenliğinde her sezon birbirinden güzel eserleri sahneye taşıyan Karşıyaka Belediye Tiyatrosu izleyicisini bu defa gülerken düşündürüp, hüzünlendirirken kahkahalara boğdu.

‘‘Vahşi Komedi’’ vahşetin gerçek yüzünü görmezden gelen insanların, vahşeti asıl yaratanların kendileri olduğunu anlatan ve onlarla alay eden ironi dolu bir oyun.

Oyuncular; insanoğlunun vahşeti, ancak yakınına geldiğinde gördüğünü, bu nedenle kendini sorgulaması gerektiğini anlattı.

Gönüllü Oyuncular Çifte Mutluluk Yaşadı.

Disiplinli ve özverili bir çalışma sürecini geride bırakan Karşıyaka Belediye Tiyatrosu Gönüllü Oyuncuları hem prömiyer yaptıkları hem de uzun zaman sonra özledikleri sahneye ekip olarak çıkmanın mutluluğunu birlikte yaşadı.

500 kişilik Hikmet Şimşek Sanat Merkezi’ni oyun günü 750’ye yakın seyirci ile dolduran ekip izleyicilerin alkışları ile moral buldu.

Sahnede Yalnız Değildiler.

Oyunun yazarı Yelda KARATAŞ, Karşıyaka Belediyesi Başkan Yardımcısı Berkhan ALPTEKİN ve Orkestra Müdürü Şükran AMCALAR oyunu izleyenler arasındaydı. Verdikleri destek ile Gönüllü Oyuncuları yalnız bırakmadılar.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2023-01-22 08:52:47
Antika Alanlar
Antika Alanlar
Antika Alanlar
ikinci el saat
chicken slaughterhouse
poultry slaughterhouse
turkey slaughterhouse
poultry equipment
köpek kıyafetleri
antika alanlar
rfid depo
barf mama