• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Hayata Sanatla Bakmak İçin “Sahne Cumhuriyet”

Hayata Sanatla Bakmak İçin “Sahne Cumhuriyet”

MALTEPE’DE KÜLTÜR SANAT İÇİN  YENİ BİR BULUŞMA NOKTASI;  “SAHNE CUMHURİYET”

SAHNE CUMHURİYET ;  Yetişkin ve çocuklara özel birçok tiyatro oyununa, konsere, performansa, söyleşi ve seminere ev sahipliği yapacak. İçinde kuğuların yüzdüğü huzur veren bir göl kenarında, imza günleri , söyleşiler, dinletiler yapılacak  restoran- kefe- sanat eğitim stüdyolarıyla sanatseverler için özel bir çekim merkezi olacak.

Başarılı oyuncu Emre Karayel ‘in sanat yönetim kadrosunda bulunduğu sahnede, oyuncunun tüm tiyatro çalışmaları da seyirciyle buluşacak.

Mart ayında perdelerini açacak olan Sahne Cumhuriyet’de, büyük ilgi gören “Erkek Aklı-Oksimoron” , “Bülent Beyin Hikayesi” , “Babamı Kim Öldürdü”, “İyi Kötü Çirkin”  adlı tiyatro oyunları, “Çokta Fifi”. “Deniz Alnıtemiz Stand-up” adlı Stand-up gösterileri. .. Başta, “Benim Güzel Pabuçlarım” adlı Kültür Bakanlığı Büyük Ödülü almış oyun olmak üzere birbirinden eğlenceli  çocuk oyunları sergilenecek.

SAHNE CUMHURİYET ; Maltepe, Ataşehir, Kartal, Pendik,  Sancaktepe, Kadıköy gibi ilçelerdeki seyircilerin kolayca ulaşabileceği ve tercih edeceği yeni bir kültür noktası olarak İstanbul’un hayatına renk katacak.

 SAHNE CUMHURİYET ; 415 kişilik salonu,  yeni teknik donanımı, 150 araçlık otoparkı ile her türlü sahne performansının seyirciyle buluşacağı bir kültür vahası olacak.

 

HAYATA SANATLA BAKMAK İÇİN “SAHNE CUMHURİYET”

Cevizli mah.  Tugayyolu cad.  Kurşunlu Sk.  No:9  34791 Maltepe/İstanbul

 0 535 844 844 8

sahnecumhuriyet@gmail.com

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2023-01-22 08:52:47
Antika Alanlar
Antika Alanlar
Antika Alanlar
ikinci el saat
chicken slaughterhouse
poultry slaughterhouse
turkey slaughterhouse
poultry equipment
köpek kıyafetleri
antika alanlar
rfid depo
barf mama